Zawsze warto zainwestować w trofea i nagrody

https://www.ce-polska.pl/podstawy-oznakowania-ce Przekroczenie terminu płatności faktury

Ludzie lubią widzieć, że ich wysiłek jest dostrzegany i doceniany. Dlatego też, choć w różnych zawodach biorą udział dla zabawy i sprawdzenia się, to jednak miło im jest, kiedy otrzymują różnego rodzaju trofea i nagrody. Z jednej strony jest to podkreślenie, że widzimy i doceniamy ich wysiłek, a z drugiej jest to motywacją, aby następnym razem dać z siebie jeszcze więcej. Oczywiście na światowej rangi zawodach te trofea i nagrody są naprawdę imponujące, jednak w lokalnych zawodach chodzi o symbolikę i dobrą zabawę, a to oznacza, że można dać coś naprawdę fajnego, a jednocześnie nie wydawać aż tak wielkich pieniędzy.

Zobaczmy co możemy wybrać

Jeżeli chodzi o trofea, to przede wszystkim powinniśmy sami zdecydować, co chcemy tutaj wybrać.

Czy chcemy iść do sklepu i kupić gotowe puchary albo statuetki, czy jednak chcemy zamówić swój własny projekt, tak aby mieć pewność, że swoim wyglądem będą one nawiązywały do danych zawodów i ludzie, którzy je otrzymają od razu będą widzieli, za co one zostały wręczone? Oczywiście jeśli będziemy chcieli przygotować trofea własnego projektu, to musimy nastawić się na pewien czas oczekiwania na nie, a więc ich zamawianiem musimy się zająć odpowiednio wcześniej. No i może się okazać, że takie trofea robione na zamówienie, będą jednak kosztowały więcej, niż te, które zostały wykonane wcześniej i teraz czekają na swoich nabywców.

A co z nagrodami?

Niejednokrotnie oglądając wysokiej rangi zawody, widzimy że ich zawodnicy otrzymują różnego rodzaju nagrody, niejednokrotnie są to czeki opiewające na spore sumy. Oczywiście nikt nie oczekuje od nas, że na lokalnych zawodach nagrody również będą tak imponujące, ale warto dopilnować, aby te nagrody się pojawiły. Można poprosić sponsorów o to, aby każdy dał coś od siebie, co będzie się wiązało z jego działalnością.

Może się wówczas okazać, że nagrodami będą jakieś np. wejściówki do kina, batony, napoje czy koszulki. Możliwości jest naprawdę sporo, a najważniejsze w tym wszystkim jest to, aby uczestnicy zostali nagrodzeni, aby widzieli, że doceniamy wysiłek i zaangażowanie jakie włożyli w to, aby wystąpić w naszych zawodach. Jeśli organizujemy jakieś zawody czy turniej, to odpowiednio wcześniej musimy pomyśleć o trofeach i nagrodach. Nie muszą one być drogie, mogą być symboliczne, jednak najważniejsze w tym wszystkim będzie to, aby były i żeby ludzie widzieli, że ich doceniamy.

Nawet symboliczne nagrody mogą sprawić wiele radości.