Własne nadruki na poduszkach nową metodą dekoracyjną

poznań wykładziny Oferujemy usługi: biuro rachunkowe toruń i poza tym kadry i płace

Współczesne technologie pozwalają na stworzenie spersonalizowanych nadruków na różnych materiałach i przedmiotach. Jednym z zastosowań sitodruku jest m.in. tworzenie unikatowych poduszek i poszewek, które nadają wnętrzom spersonalizowany charakter.

Na poduszkach można nadrukować swoje imię, fotografię przedstawiającą ważną chwilę z życia symbol, albo śmieszną grafikę. Tego rodzaju poduszki można kupić gotowe, a do ich spersonalizowania wystarczy w formie elektronicznej wysłać zdjęcie, które ma się znaleźć na tkaninie. Taką poduszkę można również wykonać samodzielnie w domu, za pomocą specjalnego papieru do drukarki, na którym drukuje się potrzebny obraz, a następnie wprasowuje w materiał poszewki. Oczywiście nadruk wykonany w profesjonalnej firmie będzie o wiele trwalszy i wyższej jakości, jednak będzie droższy od wykonania nadruku domowymi sposobami.

Producenci tego rodzaju poduszek gwarantują, że tusz użyty do nadruku jest bezpieczny dla zdrowia. Nie uczula i nie powoduje podrażnień. Jest aksamitny w dotyku. Możliwości, jakie współcześnie posiadają wykonawcy druku, pozwolą na stworzenie tzw.

poduszek panoramicznych, które w całości pokryte są ulubionym zdjęciem lub teksturą. Wykorzystanie personalizowanych poduszek w dekoracji domu pozwoli na jego ożywienie. Leżące na kanapie poduszki przedstawiające ważne chwile z życia, nie tylko będą budzić miłe i ciepłe wspomnienia, ale będą także upiększać wnętrze. W porównaniu do standardowych jednobarwnych poduszek, będą kolorowym urozmaiceniem nadającym przestrzeni unikalnego i niepowtarzalnego charakteru.

http://www.tanibankiet.pl/meble/krzesla-iso