W zależności od zajętego miejsca zmieniają się trofea i nagrody

https://gog-eyewear.pl/pl/search/index/category/199 Waty. Ile to dużo dla rowerzysty?

Nawet jeśli podjęliśmy decyzję, że żaden uczestnik organizowanych przez nas zawodów czy konkursu, nie wyjedzie do domu z pustymi rękami, to i tak nigdzie nie jest powiedziane, że wszyscy powinni otrzymać takie same nagrody czy trofea. Ich wartość powinna być zróżnicowana w zależności od tego, które miejsce zajął dany uczestnik. A im więcej ich będzie, tym większe będziemy mogli wprowadzić rozróżnienie. Wszystko będzie tutaj zależało od nas, od tego jaki mamy pomysł na nagrodzenie zawodników, ale także od tego, ile pieniędzy możemy na to wszystko przeznaczyć.

Jak to wygląda?

Przede wszystkim warto wiedzieć, że możemy wybierać różne trofea i nagrody. Są one oferowane w różnej wielkości, wadze, wykończenie też może być bardziej eleganckie albo standardowe, a to wszystko będzie miało wpływ na ostateczną kwotę, jaką przyjdzie nam zapłacić za dane trofeum. Możemy zdecydować, że pierwsze miejsce otrzyma największy puchar, drugie będzie miało trofeum średniej wielkości, a trzecie miejsce najmniejsze. Ale możemy także zdecydować, że resztę nagród otrzymają taką samą, albo podobnie jak przy pucharach, z każdym kolejnym miejscem, coraz mniejsze.

Co jednak zrobić z pozostałymi zawodnikami, tak aby każdy wyszedł od nas czymś obdarowany? Przede wszystkim zobaczmy ilu mamy zawodników i jakimi środkami finansowymi tutaj dysponujemy, bo dopiero wówczas będziemy mogli wszystko odpowiednio ustalić.

Jaki podział?

Jeżeli mamy dużo zawodników i wiemy, że nie jesteśmy w stanie wszystkim dać takich samych nagród, to możemy ich podzielić na mniejsze grupy. Ci z pierwszej dziesiątki otrzymają nagrody o większej wartości, z kolejnej dziesiątki już trochę mniejsze, i tak dalej. Nie mniej bardzo ważne jest to, aby każdy z zawodników został czymś obdarowany, nawet jeśli na końcu miałby to być tylko pamiątkowy model.

Jeśli natomiast tych zawodników nie ma aż tak dużo i wiemy, że wystarczy nam pieniędzy, aby każdy z nich otrzymał taką samą nagrodę, która będzie prezentowała średnią wartość pieniężną, to warto tak zrobić. To może być zestaw gadżetów od sponsorów, wraz z pamiątkowym dyplomem i medalem. Taki gest naprawdę będzie sporo znaczył dla ludzi, którzy sporo z siebie dali podczas takich zawodów. Warto pomyśleć jak chcemy obdarować uczestników zawodów.

W dobrym tonie będzie również zorganizowanie napojów i czegoś ciepłego do zjedzenia, już po zawodach, tak aby każdy mógł się posilić i nabrać sił. Zobaczmy jakie mamy możliwości, tak aby zdecydować co będzie najlepsze w przypadku naszych zawodów.

www.kokoriko.com.pl