Trofea i nagrody są ważne

www.1loelblag.pl Wsparcie przy wysiłku

Oczywiście jeśli bierze się udział w jakichś zawodach, to przede wszystkim robimy to dla własnej satysfakcji. Żeby pokonać własne słabości, zmierzyć się z innymi i sprawdzić jak wyglądamy na ich tle. Jednak prawda jest taka, że człowiek zawsze lubi być doceniany za swoje wysiłki, nawet jeśli ta nagroda nie będzie duża. Dlatego też, jeśli jesteśmy organizatorami jakichś zawodów, nie ważne o jakiej randze, ani czy są one organizowane dla dzieci czy dla dorosłych, to powinniśmy zadbać o to, aby zawodnicy coś otrzymali.

Nikt nie mówi o wielkich nagrodach

Co zrozumiałe nie można porównywać wielkich krajowych czy międzynarodowych zawodów, do takich lokalnych, czy nawet międzyszkolnych. To też oznacza, że w przypadku tych drugich mamy znacznie mniejsze pieniądze na ich organizowanie.

Jednak jak się okazuje trofea i nagrody wcale nie muszą być drogie, bo tak naprawdę liczy się w tym wszystkim gest. Co więcej, możemy próbować znaleźć sponsorów, którzy zgodzą się opłacić nagrody, a to oznacza, że wówczas uda nam się te koszty zmniejszyć, zwłaszcza jeśli sponsorzy dorzucą od siebie jakieś drobiazgi typu smycze, czekoladę itp. Możemy też zrobić tak, że pierwsze trzy miejsca otrzymają niewielkie trofea, które będą mogli postawić na półce, a cała reszta uczestników otrzyma naprawdę symboliczne prezenty, takie jak dyplomy, odblaski, breloki. Możliwości jest tutaj naprawdę wiele, ale najważniejsze jest to, aby nikt nie odszedł z pustymi rękami. Zwłaszcza jeśli zawody były zorganizowane dla dzieci.

Ich ceny są różne

Prawda jest taka, że ceny takich trofeów i nagród mogą być naprawdę różne.

Wiele będzie zależało od ich wielkości, od kształtu, ciężaru, od tego z czego zostały wykonane. Są specjalne sklepy, w których możemy obejrzeć proponowane trofea i nagrody, a to oznacza, że będziemy mieli możliwość wszystko dokładnie porównać, tak aby łatwiej było nam powiedzieć, co według nas wydaje się najlepsze i na co możemy sobie pozwolić przy budżecie, którym dysponujemy. Dodatkowo trzeba tutaj powiedzieć, że takie trofea mogą być przechodnie, a więc możemy zrobić zawody, w których za każdym razem będzie do zdobycia to samo trofeum, a które po prostu będzie przechodziło z rąk do rąk. Tego typu rozwiązanie najlepiej się sprawdzi w zawodach organizowanych między szkołami. Warto zobaczyć jakie mamy tutaj propozycje i sprawdzić, jak różnią się ceny między tego typu rzeczami. Jeśli wszystko dobrze rozplanujemy, to istnieje szansa, że żaden zawodnik nie pojedzie do domu bez chociażby symbolicznej nagrody.

www.spzozlask.pl