usuwanie owłosienia laserem https://visplantis.pl/

Sól, pomimo, iż w używana w kulinarnych wariacjach jest niezdrowa to jej właściwości kosmetyczne są niezastąpione. Jest dobrodziejstwem dla naszej skóry a efekty, które możemy uzyskać dzięki jej wykorzystaniu bywają zaskakujące.

Zarówno ta kuchenna jak i morska, stanowi środek wspaniale wpływający na rozkurczanie i rozluźnianie wszystkich mięśni, nie tylko po wysiłku fizycznym, ale także po zwykłym, stresującym dniu. Tak, więc podstawowym miejscem gdzie możemy wykorzystać jej właściwości kosmetyczne jest wanna.

Przygotowanie relaksującej kąpieli jest bardzo proste. Do wanny wypełnionej wodą o temperaturze około 38 stopni dodajemy rozpuszczoną wcześniej sól lub możemy w płóciennym woreczku zawiesić jej garść bezpośrednio pod strumieniem wody.

Dzięki zawartości mikroelementów wzmocni naszą skórę a także ją ujędrni. Przy regularnym stosowaniu będzie zapobiegać jej wysuszaniu, pobudzi krwioobieg a także poprawi przemianę materii.

Cenną zaletą soli jest jej zdolność do zmiękczania skóry oraz dezynfekowania miejsc posiadających jakiekolwiek uszkodzenia czy to w postaci uczuleń, krostek czy też szorstkiej skóry. Jej zastosowanie jest wtedy bezcenne.

Dodanie jej do kąpieli to jeden sposób a przecieranie miejsc zmienionych, gąbką zamoczoną w roztworze soli to drugi przyczyniający się do jej szybkiej regeneracji.

naszepsy.com.pl