Połączenie antyków z nowoczesnością

wykładziny Plakaty Arfos

Antyczne meble będą zawsze modne bez względu na to czy będą z historią czy będą nowymi meblami wyprodukowanymi na wzór tych antycznych są ponadczasowe i wyjątkowe.

Najczęściej są wyposażeniem wnętrz o odpowiednim wykończeniu, ale coraz częściej zdarza się, że są łączone z nowoczesnym, minimalistycznym wnętrzem, co okazuje się bardzo ciekawym połączeniem oczywiście powinno to być w odpowiednich proporcjach i odpowiednim wyczuciem.

Jeśli chcemy dokonać połączenia tych dwóch stylów ze sobą, możemy inspirować się różnego rodzaju poradnikami, stronami o aranżacji wnętrz, wystawami sklepowymi.

Te ostatnie, co prawda najczęściej urządzane są w jednym stylu, ale jeśli wnętrze będzie surowe i będzie stanowić tło do ozdobnych antyków to na pewno wnętrze będzie wyglądać bardzo ciekawie efektywnie.

A tak naprawdę to, w jaki sposób urządzamy swoje własne przestrzenie jest tylko naszą sprawą i najważniejsze jest to by dobrze się w nim czuć bez względu na to czy będzie wyglądać jak z jakiegoś portalu czy całkowicie indywidualne.

www.chwast.com.pl