Na szkolnych zawodach także mają być trofea i nagrody

www.dietmed.com.pl suplementy siłownia

Kiedy jakieś zawody czy konkursy są organizowane przez szkołę, to trzeba się liczyć z tym, że nie dysponuje ona zbyt dużym funduszem, a to oznacza, że nie powinniśmy nastawiać się na otrzymanie wielkich nagród czy wysokiej jakości pucharów. Ale jednak mimo wszystko, mimo ograniczonego budżetu, warto dopilnować, żeby nawet na takich szkolnych zawodach były tego typu elementy. To sprawi uczniom przyjemność, pokaże że doceniamy ich wysiłek, ale jednocześnie może się okazać, świetną motywacją do dalszego działania.

Nic wielkiego

Nigdzie nie jest powiedziane, że wybrane przez nas trofea i nagrody mają być duże czy drogie. Tak naprawdę w tym wszystkim liczy się symbolika, a to oznacza, że spokojnie możemy popatrzeć za czymś mniejszym, nawet w formie medalu. W różnych sklepach proponujących takie trofea, oferowane są gotowe statuetki, które będziemy mogli przejrzeć i wybrać, dopasowując je do naszych oczekiwań, ale także możliwości finansowych.

Warto wiedzieć, że te mniejsze i lekkie, nie powinny być drogie, a indywidualny charakter, nawiązujący do konkretnych zawodów nadamy im, poprzez zamocowanie na nich odpowiednich płytek z grawerem. Powinna się na nich znajdować informacja, za które miejsce została wręczona taka statuetka, w jakich zawodach, komu i kiedy. Niewątpliwie będzie to wspaniała pamiątka, a osoba która ją wygra, chętnie będzie ją eksponowała na widocznym miejscu.

A co z nagrodami?

W przypadku szkolnych zawodów warto dopilnować, aby każdy uczestnik otrzymał jakąś nagrodę. Może to być symboliczny medal, z pamiątkowym grawerem na temat zawodów, na których został wręczony. Mogą to być dyplomy, ale może warto poszukać sponsorów, którzy pozwolą na zdobycie chociaż niewielkich funduszy, tak aby te nagrody były bardziej namacalne? Może jakieś napoje, wejściówki, opaski czy torby? Może któryś ze sponsorów zamiast pieniędzy podaruje swoje produkty, które zostaną dołączone do puli nagród? Możliwości jest wiele i nawet jeśli nie dysponujemy zbyt wielkimi funduszami, to może się okazać, że uda nam się nagrodzić każdego zawodnika, tak aby żaden z uczniów nie odchodził z pustymi rękami.

Warto zobaczyć jakie mamy tutaj możliwości, przekonać się jakie rozwiązania możemy zastosować. Może się okazać, że przy odrobinie pomysłowości, zorganizowanie takich trofeów i nagród nie będziemy trudnym zadaniem i bez problemów zmieścimy się w budżecie. I warto przy tej okazji także szukać sponsorów.