Każdy powinien dostać niewielką nagrodę

https://rodzinne.com/ doradca podatkowy katowice

Podczas zawodów najważniejsza powinna być dobra zabawa, wspaniała atmosfera i rywalizacja fair play. Jednak prawda jest taka, że im więcej wysiłku włożymy w wygranie takiego spotkania, tym bardziej chcemy być docenieni i tym bardziej chcemy odczuć, że te nasze osiągnięcia faktycznie zostały odnotowane. Dlatego nikogo nie powinno dziwić, że podczas tego typu sportowych spotkań wręczane są różne nagrody. A to oznacza, że naprawdę dokładnie trzeba się zastanowić jakie one mają być, tak aby faktycznie wszyscy byli zadowoleni.

Jakie propozycje?

Przede wszystkim jeśli organizujemy zawody, to powinniśmy zadbać również o to, aby uczestnicy otrzymali upominki. Dla tych, którzy staną na podium, powinniśmy zadbać o coś naprawdę fajnego. Nie tylko powinni otrzymać trofea w postaci medali i pucharów, które później będą mogli pięknie wyeksponować w swoim domu, ale warto pomyśleć o jakiejś dodatkowej nagrodzie. Oczywiście im ważniejsze będą organizowane przez nas zawody, im więcej będziemy mieli sponsorów, tym więcej też będziemy mieli pieniędzy. To oznacza, że na tych naprawdę ważnych zawodach można sobie pozwolić na nagrody finansowe czy rzeczowe, których wartość będzie naprawdę spora. Zazwyczaj najwięcej otrzymuje ten zawodnik, który zajmuje pierwsze miejsce, trochę mniej ten na drugim, a najmniej ten na trzecim.

Nie mniej, nie powinniśmy poprzestawać tylko na tych trzech miejscach. Dobrze będzie, jeśli będziemy pamiętali również o pozostałych uczestnikach, tak aby oni także odczuli, że doceniamy ich wysiłek, jaki włożyli najpierw w treningi, a później podczas samych zawodów.

Co to może być?

Jeżeli chodzi o dalsze miejsca, to warto się zastanowić, jakie nagrody możemy tutaj podarować. Z jednej strony możemy coś kupić sami, z drugiej może się uda i każdy ze sponsorów dołoży coś od siebie do takiej paczki. Może się wówczas okazać, że trafią się w niej jakieś słodycze, napoje mające wzmocnić zawodnika po wysiłku, odblaskowe elementy, albo takie przedmioty, które pomogą w późniejszych treningach, aby te jego wyniki w przyszłości były jeszcze lepsze. Te nagrody nie muszą być ani duże, ani drogie. Tak naprawdę najważniejszy w tym wszystkim będzie gest. Fajnie też będzie, jeśli każdy z zawodników otrzyma pamiątkowy medal. On oczywiście nie będzie ani złoty, ani srebrny, ani brązowy, ale taka pamiątka z pewnością sprawi uczestnikom wiele przyjemności. Warto zobaczyć jakie są tutaj propozycje, przekonać się jakie trofea i nagrody możemy wybrać, tak aby każdy z uczestników naszych zawodów czuł się naprawdę doceniony.