Co wiemy na temat Pauliny?

https://netman.pl/4-laptopy-poleasingowe-dell

Imię Paulina stanowi żeński odpowiednik imienia Paulin. Pierwsze wzmianki tego imienia zanotowano w XIV wieku. Imię to nie traci na popularności. Imię Paulina wywodzi się z języka łacińskiego. Patronką tego imienia jest św. Paulina. Imieniny Pauliny występują aż osiem razy roku, m.in. w maju, czerwcu, październiku.

Szczęśliwym kolorem dla kobiet o tym imieniu jest beżowy. Od tego imienia można utworzyć kilka zdrobnień, jak np. Paulinka, Paulincia, Paula. Pauliny to kobiety bardzo ambitne, które nigdy się nie poddają. Chcą być najlepsze w każdej dziedzinie. Nadmierna ambicja sprawia jednak, że Pauliny są zbyt nerwowe i łatwo można je zirytować. Paulina ma dużą wiarę w siebie i swoje umiejętności. Potrafi się zmobilizować nawet w trudnych chwilach. Nie lubi bezczynności.

Z tego powodu wiele kobiet o tym imieniu nie potrafi odpoczywać i często są zestresowane. Często podejmuje się wielu rzeczy na raz, przez co może mieć problem z terminowością. Przyjaciele są bardzo ważni w życiu Pauliny. Lubi się z nimi spotykać, ale nie zawsze ma czas na to. Najwięcej czasu poświęca swoim pasjom, a tych ma bardzo dużo. Jako osoba aktywna Paulina czynnie uprawia sport. Lubi nowe wyzwania i rywalizację. Pauliny idealnie nadają się do zawodów związanych ze sprzedażą. Osiągają wysokie wyniki, a tym samym zyskują uznanie przełożonego.

Paulina jest także bardzo dobrą gospodynią domową. Do obowiązków domowych przykłada się z taką samą starannością, co do obowiązków zawodowych.